Biz Kim miyiz ?

​2007’de kurulan firmamız 7 yılı aşkın süredir bar hizmetleri ve sıra dışı kokteyl sunumları ile sektörün öncülerinden olmuştur. Davetleri unutulmaz kılan, son detaya her zaman imza atan LIQUID, profesyonel yaklaşımı ve sektördeki tecrübesiyle kalite, lezzet ve şıklığı ilke edinmiştir.

2011 yılı itibariyle başarılı çözüm ortakları ve deneyimli profesyonel kadrosuyla 'LIQUID Organizasyon ve Bar Hizmetleri' olarak sektörde yerini almıştır.

​Bar Hizmetlerinin yanı sıra, yiyecek hizmetleri, ekipman kiralama, sahne, ışık ve ses sistemi kurulumları ve fuar stand dekorasyon çalışmalarıyla ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiştir.​


Kısacası LIQUID, Yılbaşı partilerinden, doğum günlerine, mağaza açılışlarından, bayii toplantılarına, fuar stantlarından ürün tanıtımlarına, nişan davetlerinden düğünlere her türlü organizasyonda siz nerede isterseniz orada olur.

NAZLI ÜRESİN

1985 İstanbul doğumludur. İstanbul Alman Lisesi'ni bitirdikten sonra Hollanda'nın La Hey şehrindeki 'Hotel School Den Haag'da' 'Ağırlama İşletmesi' (International Hospitality Management) eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli otellerin banket satış ve banket servis bölümlerinde çalışarak sektörde deneyim kazanmıştır. 

2011 yılında katılmış olduğu LIQUID Organizasyon ve Bar Hizmetleri'nin yönetici ortağıdır.

ENDER ÜRESİN

1976 Istanbul doğumludur. Uludağ Üniversitesi Klimatoloji bölümünü başarıyla bitirmiştir. 1999 yılından itibaren  İstanbul gece hayatı ve eğlence sektörünün gözde noktalarında mesleki kariyerine devam etmiştir. Lezzetlerin uyumu, servis standartlarının inceliğine olan detaycı yaklaşımıyla  hazırladığı içecekler her zaman beğeniyle övülmüştür.

LIQUID Organizasyon ve Bar Hizmetleri'ni 2007 yılından beri kurucusu ve yöneticisidir.

  • w-facebook
  • w-tbird

REFERANSLARIMIZ

© 2013 All rights reserved.                                                                                        LIQUID Organizasyon ve Bar Hizmetleri                                                                                        info@liquid.com.tr